ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER KALİTE VE GÜVENCE İLETİŞİM    
 

NAGAYAMA T-SOMUN VE DİĞER SOMUN ÇEŞİTLERİ

Geri dön
Nagayama somun çeşitleri

Nagayama Somun Çakma ve Perçinleme Makinası, Nagayama T-Somun ve diğer somun çeşitleri, Türkiye'de Uygar tarafından ithal edilmekte ve Türkiye pazarına sunulmaktadır. Nagayama Co.,Ltd. dünya pazarı için T-Somun bağlantı elemanları alanında en geniş seçenekleri sunan, dünyanın en büyük T-Somun üretici ve ihracatçılarından biridir. T-Somun Bağlantı Elemanlarına ek olarak, Nagayama çok çeşitli endüstri bağlantı elemanları, tırnaklı çakma somunlar, tırnaklı ağaç somunları, tablalı somunlar, perçin somunlar, kaynak somunlar, palet somun, pervane somunlar ve özel siparişe göre somunlar üretmektedir.

Güçlü perçin T-Somunlar, CB/NHF serileri, yeniden işleme maliyetleri ortadan kaldırmak için nihai bağlantı elemanları çözümleri sunan, döşemeli mobilya endüstrisi için çok popüler ürünlerden biridir. CB/NHF serileri, dünya piyasasında Nagayama markasını oluşturan 16 ülkede patentlidir. Yeni ürünler geliştirmek için Nagayama'nın devam eden çabaları, kendi montaj hatlarında kullanılan küçük parçalar için yüksek kaliteye ihtiyaç duyan müşterileri tarafından desteklenmektedir. Nagayama Üretim hatlarınının genişlemesi ile birlikte, online doğrudan dağıtım sistemi sağlayarak müşterilerini dünyanın her yerinde desteklemektedir. Nagayama Ürünleri, Türkiye'de Uygar tarafından ithal edilmekte ve Türkiye pazarına sunulmaktadır.

Uygar olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünlerin seçimi konusunda her aşamada kendilerine destek oluyoruz, bu nedenle T-Somun ve diğer somun çeşitleri ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek isterseniz, Müşteri Temsilcilerimizi arayabileceğinizi hatırlatırız. Tüm ürünlerimiz, firmamızın kalite ve güvencesi altında satılmakta olup, satış sonrası teknik destek firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 
Site Created By Netürk Copyright 2010 © UYGAR ÇEMBERLEME. Her hakkı saklıdır.