ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER KALİTE VE GÜVENCE İLETİŞİM    
 

C-RING - HOG RINGS TABANCASI - DÖŞEME KANCASI TABANCASI

Geri dön


C-Ring çok popülerdir ve çok geniş kullanım alanına sahiptir. Çok kaliteli tel alaşımlardan yapılan bu ürün, yüksek mukavemetli polyester bant ile birlikte bantlanmış ve şerit haline getirilmiştir ve delici yetenekleri için keskin uçlara sahiptir. C-Ring birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. C-Ring tabancası ihtiyaçlarınız içinde hizmetinizdeyiz.

C-Ring Tabancasının Kullanıldığı Sektörler ve Uygulamalar

Yatak, Otomotiv Koltukları, Hayvan Kafesleri, Bungee Kordonları, Yalıtım İzalasyon, Çitler, Çantalar, Fidanlıklar, El Sanatları vb. uygulamalarda yoğun olarak kullanılmaktadır.

Uygar Çemberleme Sistemleri olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünlerin seçimi konusunda her aşamada kendilerine destek oluyoruz, bu nedenle C-Ring - Hog Rings uygulamaları ve C-Ring Tabancası , Döşeme Kancası Tabancaları özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek isterseniz, Müşteri Temsilcilerimizi arayabileceğinizi hatırlatırız. Tüm ürünlerimiz, firmamızın kalite ve güvencesi altında satılmakta olup, satış sonrası teknik destek firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

 
Site Created By Netürk Copyright 2010 © UYGAR ÇEMBERLEME. Her hakkı saklıdır.