ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER KALİTE VE GÜVENCE İLETİŞİM    
 

POŞET AĞZI BAĞLAMA VE KAPAMA KLİPSLERİ

Geri dön


Poşet Ağzı Bağlama ve Kapama Klipsleri, gıda sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır, unlu mamüller, pastalar, şeker ürünleri, çikolatalar, süt ürünleri ve diğer gıda ürünlerinin paketlemesinde ürünlerimiz kullanılmaktadır. Ayrıca farklı sektörlerde kullanılan plastik poşetlerin ve çantaların kapatılmasında ve bağlanmasında ürünlerimiz yoğun bi şekilde kullanılmaktadır.

Uygulamalar ve Sektörler

Gıda Sektörü, Poşet Üreticileri ve Torba Üreticileri, Tarım Sektörü, Nakliye Sektörü, Kimya Sektörü, İlaç Sektörü, Giyim ve Ayakkabı Sektörü, Elektronik Sektörü vb.

Uygar Çemberleme Sistemleri olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünlerin seçimi konusunda her aşamada kendilerine destek oluyoruz, bu nedenle Poşet Ağzı Bağlama ve Kapama Ürünlerimiz ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek isterseniz, Müşteri Temsilcilerimizi arayabileceğinizi hatırlatırız. Tüm ürünlerimiz, firmamızın kalite ve güvencesi altında satılmakta olup, satış sonrası teknik destek firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

 
Site Created By Netürk Copyright 2010 © UYGAR ÇEMBERLEME. Her hakkı saklıdır.